+38 (098)488 1001

+38 (093)488 1001

+38 (066)488 1001

Колеса процвітання Дракон / Фенікс – новинки від Aruze Gaming

Новинка від Aruze Gaming – ігри Wheel of Prosperity Dragon і Wheel of Prosperity Phoenix – вже представлені публіці. Ба більше, геймплеї доступні на понад сотні порталів мережевих казино по всьому світу.

Wheel of Prosperity Dragon

Обидві гри з п'ятьма барабанами і 243 способами «заробити» випущені на новій шафі Muso Curve-43. Три диких символи запускають обертання колеса під час базової сесії. Воно нагороджує або безкоштовними іграми, або до х18 множником збільшення виграшу.

Дикі символи також сигналізують про можливість отримання джекпоту. Якщо він спрацює під час бонусної сесії, колесо над барабанами перетвориться в колесо максимального виграшу, яке лише за один оберт принесе збільшений «заробіток». До слова, розробки – багатовалютні ігрові автомати. Україна в них представлена винятково гривнею, доларом та євро.

Wheel of Prosperity Phoenix

Wheel of Prosperity Dragon і Wheel of Prosperity Phoenix мають унікальну серію безкоштовних ігор. Wheel of Prosperity Dragon надає вісім фріспінів. Будь-який виграш з диким символом запускає обертання колеса, збільшуючи множник до х38 разів. У Wheel of Prosperity Phoenix є колесо безкоштовних ігор, яке може активувати до 25 фріспінів при першому обертанні.

Проте найбільше, за версією аналітиків порталу https://rest-or-run.com/, геймерів цікавлять прогресивні джекпоти. Усе – через максимальну суму виграшу, яка інколи досягає позначки в п’ять мільйонів гривень!

По телефону

Каксделать заказ

Онлайн-заявка

В нашем офисе

 
58b07ac9771f40bd2fae5c6b2aab0f67